تبلیغات
پایگاه بسیج شهید رجایی فرهنگیان ناحیه 3 مشهد مقدس - نکات دینی
پایگاه بسیج شهید رجایی فرهنگیان ناحیه 3 مشهد مقدس
هدف بسیج حفظ ارزشهاست
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 تیر 1391 توسط امیر قربانی

رعایت نکردن حجاب و داشتن پوشش نامناسب به بهانه ی آزادی فردی توسط زنان  باعث از بین رفتن آرامش گروه دیگری از جامعه (مردان) می شود. ما نمی توانیم به بهانه ی پیشرفت علم و تغییر مناسبات اجتماعی و ... منکر فطرتی شویم که در همه ی زنان و مردان وجود دارد.


خانمی که با لباس نامناسب و بدن نما و آرایش محرک وارد جامعه می شود در حقیقت گروه دیگری از افراد که آقایان هستند را در معرض فشار روحی و جسمی قرار می دهد. شما کلاس دانشگاهی را تصور کنید که در آن عده ای پسر و دختر جوان در حال تحصیل اند و پسرها در سنی هستند که غریزه شان بسیار قوی است و از طرفی امکان ازدواج ندارند و در همین کلاس دخترهایی در حال درس خواندنند  که هر روز با لباس های محرک و چسبان ، آرایش غلیظ و استعمال عطرهای تند حضور دارند .دلیل دخترها برای این وضعیت ظاهری ، داشتن آزادی است(البته متاسفانه بی توجهی مسئولان دانشگاهها هم مزید علت است) در حالی که این آزادی ، فشار روحی و جسمی زیادی به همشاگرد هایشان که خیلی از آنها پسران جوان هستند وارد می کند.

با توجه به اینکه میزان حرص در غریزه جنسی بستگی بسیار زیادی به میزان تحریک کردن غریزه دارد، عدم رعایت حجاب و تحریک در اجتماع باعث زیاد شدن ناامنی می شود و عده ای از آقایان که به ارضای غریزه به اشکال مختلف می پردازند ، باعث می شوند آسیب های زیادی در جامعه بوجود آید. اخبار مختلفی که از تجاوز به عنف می شنویم یکی از این آسیب هاست. پس چه بهتر است که با رعایت پوشش مناسب ، آزادی دیگران در اجتماع را سلب نکنیم و باعث از بین رفتن امنیت در اجتماع برای خودمان نشویم.قالب وبلاگ